Optymalizacja leczenia w psychiatrii

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa.

Wisła, 9-11 grudnia 2010

Pobierz certyfikat

« Powrót na stronę główną

Elsevier pierwszym patronem medialnym konferencji psychiatrycznej

Elsevier, jedno z największych światowych wydawnictw naukowych po raz drugi objęło patronatem medialnym IV Międzynarodową Konferencję z cyklu Nowoczesna diagnostyka w psychiatrii, którego organizatorem jest firma Medforum, a która odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2010 w Wiśle.

Współpraca medialna firmy Medforum z wydawnictwem Elsevier rozpoczęła się w 2009 roku przy organizacji III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, której tematem przewodnim była "Psychiatria konsultacyjna" (Wisła, 10-12 grudzień 2009).

- Cieszymy się, że jedno z najstarszych wydawnictw medycznych na świecie, objęło patronatem medialnym naszą wiślańską konferencję. Wierzę, że jest to początek wieloletniej współpracy, która okaże się niezwykle owocna dla obu firm - wyjaśnia dr n.med. Maciej Matuszczyk, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego konferencji.

Tematem przewodnim tegorocznej, czwartej z kolei, konferencji z cyklu Nowoczesna diagnostyka w psychiatrii jest „Optymalizacja leczenia w psychiatrii”.

Wydawnictwo Elsevier jest właścicielem m.in. kwartalnika „Wiadomości psychiatryczne”, jednego z najbardziej opiniotwórczych czasopism w środowisku psychiatrycznym w Polsce.